Zrušte sběrnu surovin v areálu Mototechny na Praze 13 !

01.01.2014 16:29

PODPISOVÁ AKCE

Žádáme omezení kriminality v oblasti Háje – Praha 13 !

Zrušte sběrnu surovin v areálu Mototechny !

V září 2012 byla v areálu Mototechna, státní podnik v likvidaci (v konkursu), v ulici K Hájům otevřena sběrna surovin. Následně se v okolí výrazně zvýšila drobná kriminalita – opakované krádeže kovových součástí domů, vykrádaná auta atd. Intenzita krádeží se stále zvyšuje. Policie eviduje množství oznámení, avšak má velice omezené kapacity, navíc nejsou dosud nainstalovány bezpečnostní kamery.

My níže podepsaní obyvatelé žádáme o zrušení sběrny v areálu Mototechna, státní podnik v ulici K Hájům, žádáme instalaci kamer a pravidelné pochůzky strážníků a statní policie.

Podpisové archy zde :

Prosíme podepsat a poslat na adresu organizátorů : Ordovická 3. Praha 13, PSČ 155 00

Konkurzní správce JUDr. Tomáš Pelikán, kancelář:  Praha l, nám.Curieových 44/16 , PSČ 11000 nesmí podnikat, ale má podnik rozprodávat. Jeho podnikatelské aktivity v areálu státního podniku jsou tedy v rozporu se zákonem.

Organizátor : Sdružení nezávislých občanů Prahy 13, www.SNOP13.cz

Stodůlky – Háje, občanské sdružení, www.stodulky-haje.7x.cz

Spolek občanských sdružení Jihozápadního Města, občanské sdružení, www.SPOLEK13.cz

Motolský ordovik, občanské sdružení www.motolskyordovik.cz

Zde emailová komunikace s provozovatelem.