NOVINKY Z RADNICE - ĎÁBELSKÝ PLÁN č.1

19.06.2009 21:34

JAKKOLIV BYCHOM SI PŘEDSTAVOVALI, ŽE SE PŘEDSTAVITELÉ RADNICE CHYTNOU ZA NOS A ZAČNOU PŘEMÝŠLET O NÁVRZÍCH A POŽADAVCÍCH OBYVATEL PRAHY 13, BOHUŽEL, DEMONSTRACÍ BYL POUZE SPUŠTĚN TRADIČNÍ ÚTOK POLITICKÝCH STRAN.

DOSTALI JSME SE NA PŘEDNÍ STANY MÍSTNÍHO PLÁTKU STOP.

NEZNÁMÝ PŘÍZNIVEC SEPSAL PODVRH, TEDY DOPIS STAROSTOVI, KTERÝ OBSAHOVAL NESMYSLNÉ POŽADAVKY NAPŘ. JEDNO DOMÁCÍ ZVÍŘÁTKO NA RODINU, TAKÉ JEDNO AUTO NA RODINU A PARKOVACÍ MÍSTO, PRÁDLO NA BALKONY NEVYVĚŠOVAT ATD. PODVRH  BYL PODEPSÁN JMÉNEM JEDNATELE SPOLKU 13 A PŘEDÁN STAROSTOVI PŘES PODATELNU.

STAROSTA PODVRH IHNED PŘEDAL MÍSTOSTAROSTOVI, KTERÝ SI NECHAL SEPSAT ČLÁNEK DO STOPU. STAROSTA ZAČAL PODVRH ŠÍŘIT ZASTUPITELŮM A TO PŘED TÍM, NEŽ NA PODVRH "PISATELI" ŘÁDNĚ ODPOVĚDĚL.

NA ZASTUPITELSTVU MČ 13 DNE 17.6.2009 MĚL PODVRH KAŽDÝ ZASTUPITEL VE SVÝCH PODKLADECH; TEN KDO NEOBDRŽEL, BYL IHNED ZÁSOBEN PŘÍMO PANEM STAROSTOU.

PROTO JSME ZASLALI STAROSTOVI UPOZORNĚNÍ NA BAMBERSKÝ PODVRH A POŽADAVEK NA ODSTRANĚNÍ ZÁSAHŮ PROTI DOBRÉMU JMÉNU SPOLKU OBČANSKÝCH SRUŽENÍ JIHOZÁPADNÍHO MĚSTA, O.S. 

NAŠIM ZÁJMEM JE OCHRANA ÚSTAVNÍCH PRÁV A SVOBOD ZEJMÉNA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ. NAŠE CÍLE JSOU DLOUHODOBÉ A NEPOTÁCÍME SE OD JEDNOHO PRŮZKUMU VEŘEJNÉHO MÍNĚNÍ K DRUHÉMU. CHCEME ŽÍT V PĚKNÉM A KULTURNÍM PROSTŘEDÍ A JE NÁM ÚPLNĚ JEDNO, KDO SEDÍ NA RADNICI, POKUD DĚLÁ SVOU PRÁCI DOBŘE.

NA RADNICI SE S PROBLÉMEM PŘÍLIŠ NEZABÝVAJÍ, PROTO POSLALI STRUČNOU ODPOVĚĎ, NA KTEROU JSME ZASLALI ŽÁDOST O OMLUVU A O JEJÍ ZASLÁNÍ VŠEM, KTEŘÍ OD STAROSTY PODVRH OBDRŽELI. POSLEDNÍ REAKCE RADNICE JE JIŽ VELMI STROHÁ A PROTO BUDE NÁSLEDOVAT ŽALOBA. 

Zpět